منبع ۱۲۰۰ لیتری دوجداره

معرفی ابعاد و اندازه های منبع ۱۲۰۰ لیتری دو جداره ورق ۳×۵ صنعت کار تهران

همانطور که می دانید منبع دوجداره یکی دیگر از محصولات صنعت کار تهران می باشد که در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود تا به دست مصرف کنندگان محترم برسد . منبع دوجداره را پیشتر برای شما در همین وب سایت به طور کامل معرفی کرده ایم ،که می توانید با مراجعه به این بخش اطلاعات کاملی از این منبع به دست آورید. در این قسمت می خواهیم شما را با ابعاد و اندازه های منبع دوجداره ۱۲۰۰ لیتری ورق ۳×۵ آشنا کنیم ، که از ورق گالوانیزه با ضخامت ۳ میلی متر و ۵ میلی متر شامل یک منبع یا جداره بیرونی و یک منبع یا جداره در داخل است . منبع دوجداره ۱۲۰۰ لیتری ۳×۵ صنعت کار تهران وزنی معادل ۴۰۰ کیلو گرم دارد. طول منبع ۲۰۰ سانتی متر می باشد و قطر هر عدسی ۸۸ سانتی متر بوده و همچنین، قطر جدار دوم ۹۴ سانتی متر می باشد

معرفی ابعاد و اندازه های منبع ۱۵۰۰ لیتری دو جداره ورق ۳×۵ صنعت کار تهران

همانطور که می دانید منبع دوجداره یکی دیگر از محصولات صنعت کار تهران می باشد که در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود تا به دست مصرف کنندگان محترم برسد . منبع دوجداره را پیشتر برای شما در همین وب سایت به طور کامل معرفی کرده ایم ،که می توانید با مراجعه به این بخش اطلاعات کاملی از این منبع به دست آورید. در این قسمت می خواهیم شما را با ابعاد و اندازه های منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری ورق ۳×۵ آشنا کنیم ، که از ورق گالوانیزه با ضخامت ۳ میلی متر و ۵ میلی متر شامل یک منبع یا جداره بیرونی و یک منبع یا جداره در داخل است . منبع دوجداره ۱۵۰۰ لیتری ۳×۵ صنعت کار تهران وزنی معادل ۴۴۰ کیلو گرم دارد. طول منبع ۲۰۰ سانتی متر می باشد و قطر هر عدسی ۱۰۰ سانتی متر بوده و همچنین، قطر جدار دوم ۱۰۶ سانتی متر می باشد.

منبع دوجداره آبگرم چیست؟

منبع دوجداره برای تولید آبگرم مصرفی در موتور خانه ها کاربرد دارد و براساس انتقال حرارت که حالتی از انتقال انرژی بین سطح جامد جداره منبع و آب موجود درمجاورت آن است ایجاد می شود.

وظیفه منبع دو جداره در موتورخانه تامین آب گرم مصرفی داخل ساختمان است. این منبع که در اغلب ساختمان های حرارت مرکزی دیده می‌شود، از دو استوانه تو در تو تشکیل شده است. آب داغ یا بخار تهیه شده در دیگ به جدار خارجی منبع ارسال شده و آب موجود در استوانه داخلی را گرم می کند. این منبع دقیقا مانند یک مبدل حرارتی دو لوله ای کار میکند که دارای مخزن ذخیره است. برای برآورد میزان حجم مورد نیاز یک منبع به اطلاعاتی از قبیل تعداد نفرات ساختمان، تعداد شیرهای مصرفی، نوع کاربری یک ساختمان، ضریب تقاضا برای افراد یا سکنه یک ساختمان نیاز است.